מכירה את זה שפורים בפתח ומתחילים לחשוב איך לחפש את התינוק התורן? שיהיה חמוד וגם נוח – לא מידי קיטשי ולא עלוב.

את מסתובבת בין חנויות ואתרי תחפושות וההיצע לא מי יודע מה – בדים זולים וקמיטים, כאלו שאחרי כביסה זה כבר נראה סמרטוט, ועוד לפני שלבשו את זה אפילו פעם אחת – גם בלי למשש את הבד את רואה כמה זה לא נוח. רחמנות על התינוק. למה שיגרד ויציק לו? זה ממש מייאש. את חושבת לעצמך: מה עוד אפשר לעשות? 

אם יש לך ידיים טובות, את כבר מתחילה לתכנן רעיון לתחפושת ואולי סט לכמה ילדים. רצה לחנויות של הבדים (אם זה פתוח…) ולא תמיד ממש מוצאת מה שרצית ולפעמים עד שכבר מצאת והתאמצת ותפרת… מסביר לך הינוקא – שהוא ותחפושות לא הולכים ביחד … או שהוא לא מסכים ללבוש את זה או שהוא צורח ומנסה להוריד מעצמו כל הזמן ואת רק סוגרת בייאוש את המצלמה ומבינה שתמונה לסבים ולסבתות כבר לא תצא מהתינוק העצבני הזה…

תחפושת לתינוק חייבת להיות רכה ונוחה

אז זהו, שרוב התינוקות לא אוהבים להתחפש. הם לא מבינים מה יום מיומיים ומה זה הבגד המוזר הזה והלא נוח??? 

היה היתה אמא משקיענית שמצאה את עצמה עם אחד הילדים (מהעקשנים שבהם) שמגיל אפס לא הסכים ללבוש תחפושת. האמא הכינה לו תחפושת של הדובדבן שבקצפת – חצאית טול לבן חולצת פוטר לבנה ועל הראש ברט לבן עם דובדבנים. זה היה מתוק במיוחד והתינוק היה בסך הכל בן חצי שנה – אבל איך שהוא ילל! מרט את הכובע מהראש והיה עצבני. כמובן שבקושי תמונה אחת הצליחו לתעד עם התחפושת – אחרי כל מה שהשקיעו בזה…. בשנים לאחר מכן הוא לא התחפש, לא היה אל מי לדבר ואת מי לשכנע.

איזו תחפושת לתינוק מציעים לך פה בסופר שיין

בדיוק בשביל לחסוך קטעים לא נעימים סופר שיין מייצרת ומציגה באתר את התחפושות המתוקות של הבייבי'ס: יש לך תחפושת של תפוזתחפושת תות לתינוק או תחפושת של אפרוח מתוק. החל משנת תשפ"א יש גם תחפושת בונבון מתוקה ומקורית. רק לבחור באחד מהם והתינוקי שלך מסודר. כי תינוק צריך תחפושת שהוא לא מרגיש בכלל. התחפושות המתוקות והמקוריות  של סופר שיין לבייבי מעוצבות בדוגמאות רכות ונוחות כמו בגד: תחפושת התפוז העליז התות המתוק והאפרוח הרך כמו תחפושת בון בון החמודה – מעוצבים בטעם טוב ובגזרה שסופר נוחה לבייבי שלך, וגם הכובע מעוצב בצורה נעימה שמתלבשת עליו בנוחות ואף פעם לא הולך לאיבוד, כי זה חלק בלתי נפרד מהבגד.

מגוון דרכים ליצור קשר ולהזמין תחפושת לבית

במיוחד בתקופות שאי אפשר להתרוצץ בחנויות,
באתר של סופר שיין מונגשים לך כל סוגי התחפושות בתצוגה מרהיבה ועם שרות של משלוחים עד הבית – שיהיה לך הכי נוח ומהיר.