חיפשת תחפושות מקוריות לילדים ולא ידעת מאיפה כדאי להתחיל את החיפוש? הגעת למקום הנכון. אחד החגים המצריכים יותר הכנה, לפחות עבור מי שיש לו ילדים, הוא פורים. לתחפושת של פורים יש השפעה על הזיכרונות שהילדים יקחו אתם, על התחושה שלהם ביום הזה ובמסיבות שלפניו, על המעמד החברתי שלהם ועל שמחת החיים שלהם באופן כללי.

שלא כמו אצל מבוגרים שאין להם מסיבות פורים, עבור ילדים מדובר באירוע חשוב. כל הילדים מגיעים למסיבה עם תחפושת שהכינו מראש, משקיעים את מיטב המרץ בהתכוננות, מכינים משלוחי מנות וחושבים ימים ארוכים לפני פורים על התחפושת המתאימה להם ביותר.

כשהילדים צעירים, רוב העבודה, מיותר לומר – מוטלת עלינו ההורים: אנחנו אלו שמזכירים להם שהגיע הזמן להתחפש, לפעמים אנחנו אפילו אלו שבוחרים עבורם את התחפושות שלהם, אנחנו אלו שמכתתים רגלינו על מנת למצוא את התחפושת האידאלית עבורם – זאת הסיבה שכדאי להיות מוכנים מראש לפני מסיבות הפורים ולדעת לקראת מה אנו עתידים להיערך.

 

רעיונות לתחפושות מקוריות

כיום אין צורך לעבוד קשה, לחפש מישהו שינדב את כובעו הישן ולאלתר משהו ממעיל לא בשימוש וכל האביזרים הנלווים. אצלנו יש לך את ההזדמנות ליהנות מתחפושת איכותית, עם ערך מוסף רוחני, ובאיכות בלתי מתפשרת. לפני שאת שוברת את הראש איך ומה, ומאיפה את משיגה XYZ, ובכלל, אם את אמא עובדת, אין לך ראש להתעסק עם זה יותר מדי, ולא תמיד יש לך מושג מה יתאים לילד שלך… במקרה כזה תוכלי להגשים את החלום של הילד, להתחפש למה שייתן לו הרגשה טובה ויחזק לו את הביטחון העצמי – בלחיצת כפתור אחת. 
 

דוגמה?
יצרנו במיוחד בשבילך ובשביל בנך, תחפושת רבי אותנטית ואיכותית; 
בלי שיטוטים וחיפושים, בדיוק מה שהילד שלך רוצה. החליפה/בעקיטשע אותה יצרנו לתחפושת נראית ממש כמו של רבי אמיתי. היא איכותית – לא כזו שאחרי פורים אחד הולכת לפח… היא מתכבסת בכביסה עדינה, כך שתוכלי להשתמש בה לעוד ימי פורים, ולעוד אחים/ ילדים צדיקים. יש אותה בכמה צבעים לבחירה, ובמידות שונות.

 

הזמיני  את התחפושת שהכי אהבת, במידה המתאימה, ואנו נשלח אותה אליך עד הבית!

כמו"כ ישנה אפשרות להזמנה מהירה דרך וואטסאפ. לחצי כאן: 052-9548925