תחפושות לילדים

חג פורים הולך ומתקרב ועמו ההכנות הרלוונטיות הכוללות את המחשבה על התחפושת האידאלית, משולח המנות שיהיה השנה, מה כדאי להכין, לאיזו מסיבה כדאי ללכת ומאיזו להימנע, האם בכלל נתחפש השנה? שאלות אלו ואחרות עוברות בראשם של רבים לקראת הפורים.
שלא כמו אצל מבוגרים, אצל ילדים זה לא עניין של שאלה. לקראת חג פורים, ההמולה בבית הספר הולכת וגוברת ויש מקומות שבהם אפילו כל בית הספר מתקיים בסימן הפורים.

 

בחירה חכמה של תחפושות לפורים

מצד אחד, ילדים בימינו מאד מודעים למה שהם רוצים. מצד שני, כהורים עלינו לדעת להוביל אותם בבחירה הנכונה לתחפושת שמתאימה להם. באופן זה, נעדיף להימנע מלשלוח את הילדים לבית הספר עם תחפושת מסובכת או כזו שעלולה להחריב לו את היום כי היא תהיה מורכבת מדי ללבישה. מצד שני,
לא נרצה לזלזל בהכנת תחפושת מתאימה לקראת הפורים ולכן חשוב שנשב עם ילדינו ונחליט מראש לאן אנחנו מכוונים.

 

חופש ביטוי

באמצעות שיחה עם הילד (או הילדים), נוכל להבין מה הוא הכיוון הכללי שאליו הם מתכוונים ללכת. זה כול להיות אולי כיוון של תחפושות לפי סדרות ילדים אהובות, יכולה להיות תחפושת ממשחק ילדים שהילדים אוהבים, דמות מצוירת או כל כוכב ילדים אחר.
העניין החשוב הוא לדעת כיצד יש לבחור את התחפושת כך שהיא תשמח את הילדים מצד אחד ולא תשגע אותנו, ההורים, מצד שני.

 

ביקור באתרי אינטרנט רלוונטיים

כדי למצוא תחפושת מתאימה לילדים שלנו כך שגם הם יהיו מרוצים וגם אנחנו נהיה רגועים, אפשר להיכנס לאתרי אינטרנט רלוונטיים ולהתרשם ממגוון האפשרויות הקיימות. אתרי אינטרנט שונים יכולים לתת השראה למגוון רחב של אפשרויות תחפושות, בהתאמה לגילאים שונים ולתחומי עניין מגוונים.

אם הילדים שלכם צעירים מדי, השתדלו לאפשר להם לראות רק תחפושות בנות ביצוע ולא הפקות גרנדיוזיות.
כמו כן, תוכלו להתרשם באמצעות ביקור בחנויות תחפושות גדולות ואאוטלטים המיועדים לפורים ולתחפושות ילדים. במרכזי הערים ובמרכזי קניות גדולים ניתן למצוא חנויות ואפילו מתחמים שלמים המיועדים לאיתור תחפושות לילדים. התחפושות לילדים יכולות להיות במגוון מחירים ואפשרויות ולכן עדיף להחליט מבעוד מועד מה הוא טווח המחירים הרצוי לכם ואיזה גבול אתם לא מוכנים לעבור.

על ידי החלטה מראש של התקציב אליו אתם מוכנים להתחייב ולא מתכוונים לעבור, תוכלו להגביל את עצמכם ולדעת מראש לאיזו הוצאה אתם נכנסים. המגוון העצום יכול לבלבל ובאמצעות הגדרה מראש של התקציב תוכלו לדעת בדיוק לאן אתם מכוונים.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)