תחפושות מקוריות בטעם יהודי

מחפשים תחפושות מקוריות לילדים ולא יודעים מאיפה כדאי להתחיל את החיפוש? הגעתם למקום הנכון. אחד החגים המצריכים יותר הכנה, לפחות עבור מי שיש לו ילדים, הוא פורים. לתחפושת של פורים יש השפעה על הזיכרונות שהילדים יקחו אתם, על התחושה שלהם ביום הזה ובמסיבות שלפניו, על המעמד החברתי שלהם ועל שמחת החיים שלהם באופן כללי.

שלא כמו אצל מבוגרים שאין להם מסיבות פורים, עבור ילדים מדובר באירוע חשוב. כל הילדים מגיעים למסיבה עם תחפושת שהכינו מראש, משקיעים את מיטב המרץ בהתכוננות, מכינים משלוחי מנות וחושבים ימים ארוכים לפני פורים על התחפושת המתאימה להם ביותר.

כשהילדים צעירים, רוב העבודה, מיותר לומר – מוטלת עלינו ההורים: אנחנו אלו שמזכירים להם שהגיע הזמן להתחפש, לפעמים אנחנו אפילו אלו שבוחרים עבורם את התחפושות שלהם, אנחנו אלו שמכתתים רגלינו על מנת למצוא את התחפושת האידאלית עבורם – זאת הסיבה שכדאי להיות מוכנים מראש לפני מסיבות הפורים ולדעת לקראת מה אנו עתידים להיערך.

 

רעיונות לתחפושות מקוריות

כיום אין צורך לעבוד קשה, לחפש מישהו שינדב את כובעו הישן ולאלתר משהו ממעיל לא בשימוש וכל האביזרים הנלווים. היום, ואצלנו יש לך את ההזדמנות ליהנות מתחפושת איכותית, עם ערך מוסף רוחני, ובאיכות בלתי מתפשרת. לפני שאת שוברת את הראש איך ומה, ומאיפה את משיגה XYZ, ובכלל, אם את אמא עובדת, אין לך ראש להתעסק עם זה יותר מדי, ולא תמיד יש לך מושג מה יתאים לילד שלך... במקרה כזה תוכלי להגשים את החלום של הילד, להתחפש למה שייתן לו הרגשה טובה ויחזק לו את הביטחון העצמי – בלחיצת כפתור אחת. 
 

דוגמה?
יצרנו במיוחד בשבילך ובשביל בנך, תחפושת רבי אותנטית ואיכותית; 
בלי שיטוטים וחיפושים, בדיוק מה שהילד שלך רוצה. החליפה/בעקיטשע אותה יצרנו לתחפושת נראית ממש כמו של רבי אמיתי. היא איכותית - לא כזו שאחרי פורים אחד הולכת לפח... היא מתכבסת בכביסה עדינה, כך שתוכלי להשתמש בה לעוד ימי פורים, ולעוד אחים/ ילדים צדיקים. יש אותה בכמה צבעים לבחירה, ובמידות שונות.

 

הזמיני  את התחפושת שהכי אהבת, במידה המתאימה ואנו נשלח אותה אליך עד הבית!

כמו"כ ישנה אפשרות להזמנה מהירה דרך וואטסאפ:0537116587

שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)