חיפוש תחפושות מקוריות

מחפשים תחפושות מקוריות לילדים ולא יודעים מאיפה כדאי להתחיל את החיפוש? הגעתם למקום הנכון. אחד החגים המצריכים יותר הכנה, לפחות עבור מי שיש לו ילדים, הוא חג פורים. לתחפושת של חג פורים יש השפעה על הזיכרונות שהילדים יקחו אתם, על התחושה שלהם בחג הזה, על המעמד החברתי שלהם ועל שמחת החיים שלהם באופן כללי.

שלא כמו אצל מבוגרים שכבר שכחו את ההשפעה והחשיבות של חג פורים, עבור ילדים מדובר באירוע רב חשיבות. בחג זה כל הילדים מגיעים לבית הספר עם תחפושת שהכינו מראש, משקיעים את מיטב מרצם בהתכוננות לחג, מכינים משלוחי מנות וחושבים ימים ארוכים לפני החג על התחפושת המתאימה להם ביותר, זו שהם חפצים בה וניתנת להגשמה.

כשהילדים צעירים, רוב העבודה, מיותר לומר – מוטלת עלינו ההורים: אנחנו אלו שמזכירים להם שהגיע הזמן להתחפש, לפעמים אנחנו אפילו אלו שבוחרים עבורם את התחפושות שלהם, אנחנו אלו שמכתתים רגלינו על מנת למצוא את התחפושת האידאלית עבורם – לפיכך, עלינו להיות מוכנים מראש לפני חג הפורים ולדעת לקראת מה אנו עתידים להיערך.

 

רעיונות לתחפושות מקוריות

אבל איך מוצאים רעיונות לתחפושות מקוריות בעידן שכבר שכח מה היא מקוריות? ובעידן שבו כל כך הרבה שפע קיים בחוץ וכל תחפושת משוחזרת מלא פעמים? בין אם אתם הורים שמשקיעים באיתור התחפושת האידאלית ובין אם אתם רוצים לתת לילדים שלכם את התענוג שבבחירה הסופית של התחפושת, עליכם להיות מעורבים בתהליך ובכל מקרה, בשלב מסוים תצטרכו לקחת חלק ברכישת התחפושת, בהכנתה ובהתמודדות עם כל מה שחג הפורים מביא אתו.

באופן מפתיע, דווקא כיום קל יותר למצוא תחפושות מקוריות. המפתח לתחפושות המקוריות בותר מצוי בראש שלכם. אם תפעילו את הראש ותנו לו להתעופף ללא גבולות, תוכלו למצוא רעיונות שאפילו לא דמיינתם שקיימים. באופן זה, תוכלו לתת דרור לנטיות הטבעיות שלכם ולחפש תחפושות שמאפיינות את האישיות שלכם. אם אתם אנשים טכניים, תוכלו להשקיע דווקא ברובד הביצועי של התחפושת ולא בהיבט הרעיוני. אם אתם אנשים שחובבים את השפה וחידודי לשון, תוכלו למצוא תחפושות מקוריות המבוססות דווקא על משחקי מילים. אם אתם רעיונאים גדולים, תוכלו למצוא תחפושות בעלות מסר רב משמעות.

ברוב המקרים תגלו שאם תתנו לילדים שלכם דרור, יהיה הרבה יותר קל למצוא תחפושת ואפילו ליצור או לקנות אותה. מסתבר שהילדים שלנו, שעדיין לא נחסמו, מפיקים רעיונות יצירתיים בקצב בלתי פוסק ולפעמים יפתיעו אתכם בחשיבה היצירתית שלהם. לכו תדעו, אולי הם ימציאו תחפושת שעדיין לא קיימת.
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)