מאמרים

ריאיון עם בעלת המותג סופר שיין תחפושות

מה הטיפ שעוזר לך לשמור על התחפושות במצב מעולה? למה כדאי לך לדחוף שקיות ניילון פשוטות לתוך הכובע של תחפושת החייל האנגלי אחרי שפורים עובר והכנסת אותו לאחסון? ואיך בכלל הגיע לאה לייצור תחפושות? ומה החלק שלה מהרגע שיש רעיון ועד שהתחפושת אצלך ביד? כל הפרטים בריאיון של סופר שיין תחפושות לעיתון המודיע.


תחפושות לילדים

חג הפורים הוא אחד מן החגים האהובים על כולם, ובמיוחד על ילדים. חג שבו שמחים כל כך ומתחפשים בתחפושות שונות ומצחיקות והכל מצחיק ומשעשע. בחודש אדר חוגגים את פורים וכולם מתחילים לחפש זמן רב קודם לכן את התחפושת שבה ירצו להתחפש. מחליטים למה להתחפש וקונים את התחפושת יוצרים אותה ומשלבים את כל האביזרים הנדרשים, מתאפרים ומתכוננים והכל כל כך שמח, צבעוני, מצחיק ואפילו משוגע...


תחפושות לפורים לילדים

כולנו מכירים את סיפור המגילה של חג פורים, החג האהוב על כולם ומצחיק את כולם, ובמיוחד ילדים אוהבים את חג הפורים כי הם מתחפשים בו בתחפושות מדליקות, צבעוניות, תחפושות מושקעות ביותר ומטורפות. רק פורים זהו החג שבו השמחה שוברת שיאים, אפשר לשמוח כמעט בלי גבולות ואפילו כפי שמציינת ההלכה, עד דלא ידע, עד שכבר לא מבחינים במציאות כפי שהיא...

תחפושות מקוריות לפורים

את הסיפור של חג הפורים כולם מכירים, וכולם ובמיוחד ילדים מחכים לחג המצחיק הזה בגלל התחפושות המרהיבות והמקוריות. להרגיש הכי מיוחדים עם תחפושות זה מדליק ומהנה, גורם לילדים להשתעשע, רק להשתובב ולצחוק. להרגיש חג שהשמחה בו כפולה ומכופלת והמנהגים בו מצחיקים ומשעשעים, זה תמיד כיף ובמיוחד לילדים...


תחפושות מקוריות

אין זה משנה איזו תחפושת נבחר לחג פורים, תמיד נראה מדליקים, משעשעים ומצחיקים בכל תחפושת, וזה הכיף של חג הפורים שהכל מקורי ויוצא דופן. גם אם נראה ילד מחופש לחייל או לשוטר זה תמיד יראה לנו מתוק כל כך ויעלה חיוך על שפתינו, וגם התחפושות שהבנות אוהבות יותר כל תחפושות הפיות, הנסיכות והמלכות עם השרביטים והכתרים, גם כאן המתיקות פשוט כובשת והחיוך מהשפתיים לא יורד. אז חג פורים הוא אכן חג של חיוכים ושמחה גדולה ובחירת התחפושת עושה אותו רק שמח יותר ומדליק.

 

תחפושות 2020 - לקראת פורים

לקראת פורים 2019 עלינו להיערך בהתאם ולבחור את הכיוון של התחפושות המועדפות עלינו. כמו בכל פורים, אנחנו מתכננים את עצמנו לחשוב על האפשרויות הכי מעניינות, הכי  יוצאות דופן והכי מיוחדות שקיימות כיום.
למרות ההיצע והשפע האינסופיים הקיימים כיום בחנויות ולמעשה אולי דווקא בגלל אלו המוצעים בחנויות כיום, אפשר למצוא הרבה יותר רעיונות מקוריים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

תחפושות לילדים

חג פורים הולך ומתקרב ועמו ההכנות הרלוונטיות הכוללות את המחשבה על התחפושת האידאלית, משולח המנות שיהיה השנה, מה כדאי להכין, לאיזו מסיבה כדאי ללכת ומאיזו להימנע, האם בכלל נתחפש השנה? שאלות אלו ואחרות עוברות בראשם של רבים לקראת הפורים.
שלא כמו אצל מבוגרים, אצל ילדים זה לא עניין של שאלה. לקראת חג פורים, ההמולה בבית הספר הולכת וגוברת ויש מקומות שבהם אפילו כל בית הספר מתקיים בסימן הפורים.

 

תחפושות לפורים לילדים - מחיר

לחג הפורים לפעמים מתחילים להתכונן כחודש ואפילו יותר מכך מראש. החנויות למוצרי ילדים ואביזרים מוזלים לבית מתמלאים באין ספור תחפושות מדליקות ואביזרים מקסימים לחג. אם זה להתחיל לחשוב למה אנחנו רוצים בעצם להתחפש, כמובן שילדים יותר קל להם לבחור ויש איזו דמות או כמה דמויות מרכזיות שהם אוהבים מאד, ומתחברים אליה וגם שמחים להתחפש אליה.

תחפושות לפורים לילדים

פורים מתקרב ואתם עדיין לא מוכנים? לא יודעים במה לחפש את הילדים ומאיפה בכלל להתחיל? בין אם הילדים שלכם בני 3, 5, 7 או אפילו 10 ומעלה, תחפושות לפורים לילדים מצריכות הכנה מראש ולא תמיד אנחנו מגיעים מוכנים לחג, כך שברגע האחרון אנחנו נלחצים כדי לתת לילדים שלנו את המענה הכי טוב בתנאים של מינימום זמן. התוצאה, מיותר לציין, אינה משביעת רצון ברוב המקרים אלא פשוט מאפשרת לכם לעבור את זה בשלום.
 

תחפושות מקוריות למבוגרים

מי אמר שמבוגרים לא יכולים להשתטות? ומתי בכלל מתבגרים? גם ילדים מגודלים בני 30+ יכולים להרשות לעצמם ליהנות מחג הפורים, ולא משנה באיזה גיל מדובר. אם בא לכם להתפרע, אם הוזמנתם למסיבה שכולם הולכים אליה ואתם רוצים לדפוק הופעה שאף אחד לא ישכח למשך שנים אחרי האירוע, תחפושת מקורית במיוחד היא מה שאתם צריכים. אבל איך מכינים תחפושת מקורית לגיל 20 או 30?
 

חיפוש תחפושות מקוריות

מחפשים תחפושות מקוריות לילדים ולא יודעים מאיפה כדאי להתחיל את החיפוש? הגעתם למקום הנכון. אחד החגים המצריכים יותר הכנה, לפחות עבור מי שיש לו ילדים, הוא חג פורים. לתחפושת של חג פורים יש השפעה על הזיכרונות שהילדים יקחו אתם, על התחושה שלהם בחג הזה, על המעמד החברתי שלהם ועל שמחת החיים שלהם באופן כללי.

 

תחפושות מקוריות לפורים

עם הפורים מגיעה ההתרגשות. אחרי שנים רבות שבהן אנחנו היינו ילדים ועמלנו על התחפושות של עצמנו, הגיע תורם של הילדים שלנו להתרגש. למרות שקיימות כיום אינספור תחפושות מוכנות בחנויות, כאלה שהמבוגרים היו יכולים רק לחלום עליהן בילדותם, עדיין אפשר למצוא ולהמציא תחפושות מעניינות ומקוריות, רעיונות שאיש לא חשב עליהם קודם.
 

תחפושות מעניינות לפורים

חג פורים הולך ומתקרב ואתו הצורך באיתור התחפושות המגניבות, המעניינות והייחודיות ביותר. מציאת תחפושת שתצליח לשמח את הילדים ולהיות יוצאת דופן בנוף המקומי היא לא עניין של מה בכך. איך אפשר למצוא תחפושת מקורית לילדים בלי להשתגע? הכל טמון ביצירתיות. על ידי מתן חופש לכל הרעיונות הכי פרועים שלכם, תוכלו לגלות עולמות מלאים ואפשרויות אינסופיות לתחפושות המעניינות והמקוריות ביותר. איתור תחפושת מעניינת, ייחודית ויוצאת דופן הוא לא עניין של מה בכך. הוא מצריך מקוריות ויכולת חשיבה יצירתית, נכונות לצאת מחוץ לקופסה ויכולת לשים את הילדים שלנו במרכז התמונה, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים שלהם ובתחביבים המאפיינים אותם. אילו תחפושות מקוריות יכולות להיות לפורים ואיך נוכל למצוא אותן בקלות, לקנות או ליצור אותן בצורה הטובה ביותר?
 

תחפושות מקוריות לפורים

אומרים שאנחנו כל הזמן מתחפשים, אוהבים להסתיר את האמת או לברוח מהאמת ואז ההרגשה שהתחפשנו אולי לא תמיד נעימה לנו, אבל חג אחד באמת מאפשר לנו להתחפש בצורה פיזית של ממש, ואף להרגיש שתמיד כיף להתחפש, וזה יכול להיות אפילו משמח ומומלץ מאד. חג הפורים, והיום עם מגוון התחפושות המקוריות החג הזה הופך להיות רק מצחיק יותר ומקסים כל כך.
 

תחפושות מקוריות

פורים הוא חג מקורי בפני עצמו זו עובדה, וזה לא משנה באיזו תחפושת תרצו להתחפש בחג הפורים, עצם התחפושת כבר היא מקורית, מצחיקה בולטת ואי אפשר יהיה להתעלם ממנה. אנחנו תמיד נהיה מצחיקים במיוחד ומדליקים עם תחפושת, אם כמבוגרים ובוודאי הילדים המתוקים יהיו מתוקים עוד יותר לבושים במגוון גדול של תחפושות מצחיקות.
 

למה אפשר להתחפש בעצם?

להיות יום אחד נסיכים, אבירות, מלכים או מלכות, שוטרים או שודדים, פיראטים או חיילים, לחבוש תרים נוצצים על הראש או כובע של ראפר מפורסם- זו לא סצנה מסדרת טלוויזיה עכשווית ופופולארית או מאיזו רשת חברתית של סלב, אלא זו יכולה להיות המציאות שלנו כאשר כל שנה מגיע החג הכי מדליק ומיוחד במסורת היהודית - חג הפורים. מה היינו עושים בלי החג הזה בו אפשרלהתחפש לכל דבר מבלי להרגיש מוזרים? בכל שנה מגוון התחפושות הופך לגדול יותר ואף למקורי יותר.
 

תחפושות

בעידן בו כל דמות מסדרה או מסרט זוכה להנצחה באמצעות תחפושת, כיסויים למיטה, קלמרים וכלי כתיבה, תיקים ובעצם, כל מה שקשור לילדים, קשה עד בלתי אפשרי למצוא תחפושות מעניינות, יצירתיות, מיוחדות ומקוריות.
תחפושות מאפשרות לנו כבני אדם להתחבר לצדדים שאותם אנחנו לא מרשים לעצמנו לבטא ביום יום. זוהי למעשה הייתה המטרה העיקרית או המחשבה מאחורי חג הפורים – לתת לאנשים את ההזדמנות לבטא צדדים אחרים באישיות שלהם, צדדים שאינם באים לידי ביטוי במשך היום יום. באמצעות חג הפורים, רבים יכולים היו לבטא צדדים של כעס, פחד, שמחה או תעוזה שלא בוטאה בימים רגילים, ואפילו תכונות אישיות שלא באו לידי ביטוי כמו ביישנות או ביטחון עצמי מופרז, נשיות או גבריות, רכות או נוקשות וכיו"ב.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)