תחפושות

בעידן בו כל דמות מסדרה או מסרט זוכה להנצחה באמצעות תחפושת, כיסויים למיטה, קלמרים וכלי כתיבה, תיקים ובעצם, כל מה שקשור לילדים, קשה עד בלתי אפשרי למצוא תחפושות מעניינות, יצירתיות, מיוחדות ומקוריות.
תחפושות מאפשרות לנו כבני אדם להתחבר לצדדים שאותם אנחנו לא מרשים לעצמנו לבטא ביום יום. זוהי למעשה הייתה המטרה העיקרית או המחשבה מאחורי חג הפורים – לתת לאנשים את ההזדמנות לבטא צדדים אחרים באישיות שלהם, צדדים שאינם באים לידי ביטוי במשך היום יום. באמצעות חג הפורים, רבים יכולים היו לבטא צדדים של כעס, פחד, שמחה או תעוזה שלא בוטאה בימים רגילים, ואפילו תכונות אישיות שלא באו לידי ביטוי כמו ביישנות או ביטחון עצמי מופרז, נשיות או גבריות, רכות או נוקשות וכיו"ב.

גם כמבוגרים, אנחנו יכולים להשתמש בחג כדי לתת חופש לצדדים היותר נסתרים שלנו. אם תמיד חלמנו לבטא צדדים שאין לנו את האומץ לתת להם דרור, צדדים אגרסיביים שחששנו להביא החוצה או צדדים ביישניים שלא יכולנו לבטא כי המציאות לא ממש אפשרה לנו - תחפושות בחג הפורים הן ההזדמנות המצוינת לכך.
למעשה, לא צריך לחשוב יותר מדי כדי למצוא את התחפושת האידאלית שלכם. מספיק שתבדקו אילו חלומות טרם הספקתם להגשים, מה הן המחשבות שאתם לא מאפשרים לעצמכם להוציא החוצה, הצדדים שאתם שומרים לעצמכם – כדי להבין מה היא התחפושת שאתם רוצים.

המגוון העצום של האפשרויות הקיימות בחוץ לא תמיד מעיד על מה או מי שאנחנו באמת רוצים להיות. על מנת לבחור תחפושות איכותיות ואמיתיות, כאלה הנאמנות למי שאנחנו, עלינו לפנות פנימה ולא החוצה, וכך לגלות את מה שאנחנו מחפשים. באמצעות מספר שאלות מנחות תוכלו למצוא את האני האמיתי שלכם, את האישיות שמחכה לצאת החוצה וזו שמסתתרת בפנים ואינה מוצאת את הביטוי ההולם. חלק משאלות אלו הן:
  • אילו מחשבות חוזרות על עצמן בראשי שוב ושוב?
  • אילו דברים הייתי רוצה לומר ל______ ואין אני אומר/ת?
  • אילו בגדים מונחים בארון שלי ומעולם לא לבשתי אותם?
  • אילו דמויות אני מעריץ/ה?
  • מי הייתי רוצה להיות?
  • אילו דברים אני מצטער/ת שלא עשיתי?
שאלות אלו ואחרות יכולות להיות מנחות בדרך לחיפוש התחפושת האולטימטיבית. כאשר תתחילו לכתוב, אל תעצרו ואל תשפטו את הכתיבה שלכם. אם יש קולות ביקורתיים או מסתייגים בראש, תנו גם להם לצאת החוצה וכתבו גם אותם על הדף. כך תוכלו לגלות את התחפושת המעניינת שלכם, כזו שגם אחרים יוכלו להזדהות אתה.
 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)