תחפושת נוחה ויפה לבייבי שלך - יש דבר כזה?

מכירה את זה שפורים בפתח ומתחילים לחשוב איך לחפש את התינוק התורן? שיהיה חמוד וגם נוח - לא מידי קיטשי ולא עלוב.

את מסתובבת בין חנויות ואתרי תחפושות וההיצע לא מי יודע מה - בדים זולים וקמיטים, כאלו שאחרי כביסה זה כבר נראה סמרטוט, ועוד לפני שלבשו את זה אפילו פעם אחת - גם בלי למשש את הבד את רואה כמה זה לא נוח. רחמנות על התינוק. למה שיגרד ויציק לו? זה ממש מייאש. את חושבת לעצמך: מה עוד אפשר לעשות? 

אם יש לך ידיים טובות, את כבר מתחילה לתכנן רעיון לתחפושת ואולי סט לכמה ילדים. רצה לחנויות של הבדים (אם זה פתוח…) ולא תמיד ממש מוצאת מה שרצית ולפעמים עד שכבר מצאת והתאמצת ותפרת… מסביר לך הינוקא – שהוא ותחפושות לא הולכים ביחד … או שהוא לא מסכים ללבוש את זה או שהוא צורח ומנסה להוריד מעצמו כל הזמן ואת רק סוגרת בייאוש את המצלמה ומבינה שתמונה לסבים ולסבתות כבר לא תצא מהתינוק העצבני הזה...

תחפושת לתינוק חייבת להיות רכה ונוחה

אז זהו, שרוב התינוקות לא אוהבים להתחפש. הם לא מבינים מה יום מיומיים ומה זה הבגד המוזר הזה והלא נוח??? 

היה היתה אמא משקיענית שמצאה את עצמה עם אחד הילדים (מהעקשנים שבהם) שמגיל אפס לא הסכים ללבוש תחפושת. האמא הכינה לו תחפושת של הדובדבן שבקצפת – חצאית טול לבן חולצת פוטר לבנה ועל הראש ברט לבן עם דובדבנים. זה היה מתוק במיוחד והתינוק היה בסך הכל בן חצי שנה – אבל איך שהוא ילל! מרט את הכובע מהראש והיה עצבני. כמובן שבקושי תמונה אחת הצליחו לתעד עם התחפושת - אחרי כל מה שהשקיעו בזה.... בשנים לאחר מכן הוא לא התחפש, לא היה אל מי לדבר ואת מי לשכנע.

איזו תחפושת לתינוק מציעים לך פה בסופר שיין

בדיוק בשביל לחסוך קטעים לא נעימים סופר שיין מייצרת ומציגה באתר את התחפושות המתוקות של הבייבי'ס: יש לך תחפושת של תפוז, תחפושת תות לתינוק או תחפושת של אפרוח מתוק. החל משנת תשפ"א יש גם תחפושת בונבון מתוקה ומקורית. רק לבחור באחד מהם והתינוקי שלך מסודר. כי תינוק צריך תחפושת שהוא לא מרגיש בכלל. התחפושות המתוקות והמקוריות  של סופר שיין לבייבי מעוצבות בדוגמאות רכות ונוחות כמו בגד: תחפושת התפוז העליז התות המתוק והאפרוח הרך כמו תחפושת בון בון החמודה - מעוצבים בטעם טוב ובגזרה שסופר נוחה לבייבי שלך, וגם הכובע מעוצב בצורה נעימה שמתלבשת עליו בנוחות ואף פעם לא הולך לאיבוד, כי זה חלק בלתי נפרד מהבגד.

מגוון דרכים ליצור קשר ולהזמין תחפושת לבית

במיוחד בתקופות שאי אפשר להתרוצץ בחנויות,
באתר של סופר שיין מונגשים לך כל סוגי התחפושות בתצוגה מרהיבה ועם שרות של משלוחים עד הבית – שיהיה לך הכי נוח ומהיר.
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)