לחג הפורים תחפושות מקוריות לילדים

פורים מתקרב ואתם עדיין לא מוכנים? לא יודעים במה לחפש את הילדים ומאיפה בכלל להתחיל? בין אם הילדים שלכם בני 3, 5, 7 או אפילו 10 ומעלה, תחפושות לפורים לילדים מצריכות הכנה מראש ולא תמיד אנחנו מגיעים מוכנים לחג, כך שברגע האחרון אנחנו נלחצים כדי לתת לילדים שלנו את המענה הכי טוב בתנאים של מינימום זמן. התוצאה, מיותר לציין, אינה משביעת רצון ברוב המקרים אלא פשוט מאפשרת לכם לעבור את זה בשלום.

אז איך מתכוננים לקראת תחפושות לפורים לילדים בלי לשבור את הראש ובלי להוציא הון תועפות, בלי להילחץ ובלי להגיע לרגע האחרון בלי רעיון מתאים או כיוון אליו אתם יודעים שאתם הולכים.

הגדרת הוצאה

כדי להימנע ממצבים בהם אתם מוציאים הון תועפות על התחפושות של הילדים, כדאי להגדיר מראש מה גובה ההוצאות הרצויות לכם על התחפושות השנה. תוכלו לכלול בתוך תקציב זה גם את האפשרות של הוצאות על משלוח המנות, בין שאתם מתכוונים להכין אחד בבית ובין אם אתם מתכוונים לקנות מצרכים מוכנים ומהם להכין משלוח מנות, תוכלו להגדיר את התקציב מבעוד מועד על מנת שלא לחרוג ממנו ולהגיע להוצאות מוגזמות.
 

הגדרת זמנים המוקדשים לתחפושת

ככל שתיטיבו להכין את עצמכם מראש באמצעות הקדשת זמנים ותכנון נכון של הלו"ז השבועי שלכם, כך תגיעו יותר מאובזרים ורגועים לחג עצמו, והילדים שלכם ירגישו שהם מגיעים עם כל האבזור המתאים ולא נבוכים או לחוצים. כשאתם עצמכם תתכוננו לחג ברוגע, גם הילדים שלכם יוכלו להיות רגועים ונינוחים, להביע את דעתם ולחפש את התחפושת המתאימה להם, לבחור את הציוד, האיפור, התכשיטים, החרבות או בעצם - כל ציוד נלווה, אותו הם רוצים, בלי להילחץ ובלי לבחור מתוך פזיזות.
 

שיתוף פעולה מקסימלי

שיתוף הפעולה של הילדים בתהליך בחירת תחפושות לפורים לילדים הוא בין האלמנטים הכי חשובים בתהליך.
באמצעות שיתוף הילדים תוכלו להיות רגועים יותר ולדעת שאתם בוחרים יחד אתם את מה הם אוהבים. כשהילדים יחושו שהם לוקחים חלק אקטיבי בתהליך, הם יהיו אחראיים יותר וכך ירצו להשתתף יותר ולתרום מעצמם בפעולות השונות, בין אם בעזרה עם האחים הקטנים, בהכנת התחפושת עצמה, בהכנת משלוח המנות ועוד.

על ידי עבודה משותפת לקראת חג הפורים תורידו מעצמכם מעמסה גדולה ותוכלו לדעת שאתם לא לבד.
באופן זה תהיו רגועים כשהילדים יצאו לבית הספר עם התחפושות שלהם ותוכלו לדעת שהם יגיעו מרוצים וגאים בתחפושת שהכינו, ואתם מצדכם לא תצרכו לחרף את נפשכם בחיפוש אחר התחפושת האידאלית לילדים שלכם.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)