תחפושות לילדים

תחפושות לילדים - חג פורים חג גדול לילדים

חג הפורים הוא אחד מן החגים האהובים על כולם, ובמיוחד על ילדים. חג שבו שמחים כל כך ומתחפשים בתחפושות שונות ומצחיקות והכל מצחיק ומשעשע. בחודש אדר חוגגים את פורים וכולם מתחילים לחפש זמן רב קודם לכן את התחפושת שבה ירצו להתחפש. מחליטים למה להתחפש וקונים את התחפושת יוצרים אותה ומשלבים את כל האביזרים הנדרשים, מתאפרים ומתכוננים והכל כל כך שמח, צבעוני, מצחיק ואפילו משוגע.

 

תחפושות לילדים - החג הצבעוני ביותר

הימים של חג הפורים בהם כל הילדים ואף מבוגרים מתחפשים, אלו ימים של צבעוניות גדולה ברחובות בהם כולם מחייכים ומתפעלים מן התחפושות המצחיקות ומן המתיקות של הילדים הקטנים. אפילו תינוקות ופעוטות מתחפשים ונראים מתוקים ומצחיקים כל כך, כך שכמו שאומרים לא כל יום פורים או חבל שלא כל יום פורים.

תחפושות לילדים - ליהודים הייתה שמחה

חג הפורים הוא חג מקראי בו מודים לה' על כך שהציל את העם היהודי מהשמדה והפך גזירה רעה וקשה לשמחה גדולה. הסיפור המקראי מתייחס לממלכת פרס ולשושן הבירה, למלך אחשוורוש ולהמן הרשע המשנה למלך ששכנע את המלך כי יש להשמיד את העם היהודי, ואף קבע על ידי פור מתי זה יתרחש. מכאן מגיע שמו של החג פורים על שם הפור שהטיל המן בכדי לקבוע את יום השמדת היהודים בממלכה. אך התכנית של המן הרשע השתבשה ובזכות התרחשויות מעניינות שניתן לקרוא עליהן במגילת אסתר, ובזכות דמותה של אסתר המלכה היהודייה, המשימה של המן נכשלה וסוכלה, ובאותו יום המן ועשרת בניו נתלו וההפך קרה, היהודים הביסו את הגזירה ואת האויב הרשע. יום לפני החג זהו יום צום תענית אסתר, כיוון שאסתר צמה לפני שקיוותה להושיע את בני עמה, ניגשה למלך אחשוורוש וביקשה ממנו לבטל את הגזירה שגזר המן.

בחג הפורים קוראים את מגילת אסתר בבית הכנסת עם המנהג להרעיש בקולניות רבה ברעשנים כאשר קוראים בשמו של המן הרשע בזמן הקריאה במגילה. נהוג להיות מחופשים בקריאת המגילה ואף לפצוח בריקודים שמחים ובשירים. עוד מכינים משלוחי מנות איש לרעהו ומתנות לאביונים, ועורכים סעודת פורים בה שמחים רוקדים ומשתכרים עד דלא ידע. זהו חג של התבדחות, ליצנות לבישת תחפושות, חג של מסיכות ורעשנים, שירים וריקודים. החג מדגיש את המשמעות הגדולה של השמחה ואת הכוח והעוצמה שלה, כמו גם את המסר של גזירה רעה שהופכת לטובה. החג שנקבע מן המקרא על פי הסיפור המקראי הוא חג אהוב במיוחד על ילדים שאוהבים להתחפש, להשתובב, לעשות מעשי קונדס ולצחוק. אז לא נותר אלא להתחיל לבחור תחפושות לפורים מדליקות ומצחיקות ולספור את הימים עד לחג המדליק הזה שיגיע, וכמאמר הפתגם לא כל יום פורים, ואכן חבל שלא כל יום פורים.   

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)