תחפושות ילדים מיוחדות לחג הפורים

תחפושות לפורים לילדים - החג הגדול ביותר ולא רק לילדים

כולנו מכירים את סיפור המגילה של חג פורים, החג האהוב על כולם ומצחיק את כולם, ובמיוחד ילדים אוהבים את חג הפורים כי הם מתחפשים בו בתחפושות מדליקות, צבעוניות, תחפושות מושקעות ביותר ומטורפות. רק פורים זהו החג שבו השמחה שוברת שיאים, אפשר לשמוח כמעט בלי גבולות ואפילו כפי שמציינת ההלכה, עד דלא ידע, עד שכבר לא מבחינים במציאות כפי שהיא, חג מדליק שבו מתחפשים בתחפושות מצחיקות והכל משעשע ונפלא, החנויות כבר מלאות במסכות, באביזרים צבעוניים ובתחפושות מלאות בנצנצים, בדים בכל הצבעים והסוגים, כובעים, שרביטים או חרבות ובגדים משעשעים מכל העולמות התיאטרליים של תחום התחפושות.
משנכנס חודש אדר מתחילים לחפש תחפושות לפורים לילדים ומרבים בשמחה כי החג הכי שמח מתקרב ובא.

תחפושות לפורים לילדים - חג מדליק וצבעוני

זה ידוע שחג הפורים הוא החג הכי מדליק, מצחיק וצבעוני שיש. כיף לראות ברחובות את כל הילדים ובני הנוער כולם מחופשים בצורה מצחיקה, הרחובות צבעוניים ותוססים וכיף להסתכל על כל הילדים מחופשים לחייך ולצחוק איתם.

תחפושות לילדים - לפחות פורים פעם בשנה

אז לפחות פעם בשנה אם לא כל יום אפשר להתחפש ולהשתגע, כיף לחגוג את החג הזה אחת לשנה. כחג מקראי בו חוגגים גם את הגזירה על העם היהודי שבוטלה, החג הופך להיות שמח הרבה יותר. אולי לא כל יום פורים ולא כל יום אפשר להתחפש או מקובל להתחפש אבל כל יום כדאי לקחת מהחג את המסר של לשמוח ולקוות לטוב, וההרגשה כבר תשתפר בצורה אוטומטית.

מן המנהגים של חג הפורים הוא לקרוא בבית הכנסת את מגילת אסתר בבית הכנסת ולהרעיש ברעשנים בחוזקה ברגע בו קוראים בשמו של המן הרשע. החג מתאפיין גם בהכנה של משלוחי מנות איש לרעהו, מתן צדקה ומתנות לאביונים, זהו חג בו עורכים סעודות פורים שמחות בהן נהוג לרקוד, לשיר לשמוח, לשתות הרבה יין ואפילו להשתכר. אין ספק כי חג הפורים הפך לאהוב כי כולם אוהבים להיות שמחים ולהרגיש שמחים, כל אחד אוהב לצחוק ולהתבדח, ולראות אדם מחופש זה תמיד יכול להיות מצחיק במיוחד. אז החג הזה כבש את כולם ובמיוחד את הילדים והצעירים. זהו חג של בדיחות, רגע בו מותר לעשות מעשי ליצנות, ללבוש תחפושות מוזרות ומצחיקות, חג בו חובשים מסיכות ומרעישים ברעשנים, חג של שמחה, של שירים וריקודים. כחג מקראי שעובר מדור לדור אלפי שנים עם קריאת המגילה, החג קנה לו מקום אהוב לא רק בקרב הילדים אלא גם בקרב המבוגרים. אז כל שנותר הוא להתחיל להתכונן לפורים, לחפש את התחפושת המיוחדת שנרצה ללבוש, לבחור את התחפושת המצחיקה שלנו ולחכות בהתרגשות גדולה שהחג המדליק הזה יגיע במהירות ושהשמחה הגדולה תישאר בכל יום ותמשיך כל השנה.  

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)