תחפושות 2019 - לקראת פורים

לקראת פורים 2019 עלינו להיערך בהתאם ולבחור את הכיוון של התחפושות המועדפות עלינו. כמו בכל פורים, אנחנו מתכננים את עצמנו לחשוב על האפשרויות הכי מעניינות, הכי  יוצאות דופן והכי מיוחדות שקיימות כיום.
למרות ההיצע והשפע האינסופיים הקיימים כיום בחנויות ולמעשה אולי דווקא בגלל אלו המוצעים בחנויות כיום, אפשר למצוא הרבה יותר רעיונות מקוריים שלא תמצאו בשום מקום אחר.
בחירת תחפושות 2019 מצריכה שיטוט קצר באינטרנט לצורך איתור הכיוון הכללי שמתאים לכם. ובדיוק כפי שלא תרצו לוותר על הלבוש הכי מגניב וייחודי לעבודה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפורים, החג שהנראות החיצונית בו היא העיקר.

 

כיצד תוכלו למצוא את התחפושת המתאימה לכם יותר מכל?

ישנם שני כיוונים עיקריים אפשריים לחיפוש של תחפושת מתאימה. הכיוון האחד הוא חיצוני, באמצעות קבלת השראה מגורמים חיצוניים, והכיוון השני הוא כיוון פנימי, המבוסס על חיפוש תחפושות לפי מה שמתאים לכם, מה שעושה לכם את זה ומבטא את האישיות שלכם. ברוב המקרים, חיפוש אחר תחפושות מקוריות 2019 על פי ההיצע החיצוני יוביל למציאת  חפושת שכבר יש לאחרים. בניגוד לזה, חיפוש אחר תחפושת שמבטאת את האישיות שלכם תוכל להיות הרבה יותר מעניינת ותביא לידי ביטוי של חלק ממי שאתם.

קנויה או בהשקעה אישית?

אחת השאלות הגדולות שעולות בפורים לקראת מציאת תחפושות 2019 היא שאלה העולה מדי שנה:
האם הפעם נצליח להנדס תחפושת בתפירה אישית או ששוב נמתין לרגע האחרון ונצטרך לקנות תחפושת? כמובן שעדיף לחשוב מראש על התחפושת הרצויה כך שניתן יהיה לקחת את הזמן הדרוש להכנתה.
באופן זה, אם יהיה צורך בהזמנה של חומרים מסוימים, תוכלו להזמין אותם מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון.
סוגים שונים של תחפושות מצריכים הכנות שונות. באופן זה, אם אתם מתכוונים להתחפש עם שותף, רצוי לבדוק מבעוד מועד מי אחראי על מה ואיך תיראה התחפושת הסופית על מנת שתוכלו להגיע מרוצים לתוצאה. אם התחפושת שלכם מצריכה איפור, חשוב למצוא מאפר שאתם סומכים עליו ולא ברגע האחרון, על מנת שלא תתאכזבו מהתוצאה והאיפור יהיה וחכם.
את הציוד שאתם צריכים לקראת התחפושת רצוי לבחור חודש לפני לפחות, על מנת שתוכלו לדעת אילו מהרכיבים קיימים בארץ ואילו לאו, אילו אתם יכולים להכין בעצמכם ואילו מצריכים קנייה או הזמנה מחו"ל, האם יש צורך בעזרה של חברים או פנייה אל קרובי משפחה ועוד. ככל שתיטיבו ותקדימו להיערך מראש, כך תוכלו להגיע מוכנים יותר לפורים.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)