תחפושות מעניינות בסגנון שמור - לילדים

תחפושת... איזה קסם יש למילה הזו, שמצליחה להעלות חיוך גם על פניהם של המבוגרים. 

נסי להעלות את הנושא בסתם יום של חול, באיזו-שהיא ארוחת צהרים חורפית ואפרורית. תיהני לראות איך באחת, כולם מתעוררים...

ההצגות מתחילות, עוד משלב התכנונים, הרבה לפני האביזרים. הילדים אוהבים לנסות את כוחם במשחקי תפקידים. מגלים יכולות ומפתחים את כושר הביטוי שלהם בדרכים מגוונות. ומתוך הצחוקים והדמיונות, עולה הציטוט של אלי, ילדון חמד בן השמונה: "אם אתחפש לחמאסניק, אני אעשה פרצוף מפחיד ואצרח "ג'יאהד". אבל אם אתחפש לאיש צדיק, אז בפורים אני אהיה צדיק"...

וזה כל כך נכון ---

לדבר עם הילד כדי לשמוע למה חלם להתחפש

לפעמים אולי מדהים לגלות עד כמה שיחה פשוטה עם הילד יכולה להיות אוצר של אפשרויות ורעיונות חדשים. מספיק לתת לילד להביע את הרעיונות שלו כדי לגלות כמה טיפים מעשיים מתגלים בתוך השיתוף. רעיונות יצירתיים לעשייה, אפשרויות להגשמת החלומות שלו כמו שהוא רואה אותם ועוד אינספור רעיונות. כל מה שצריך הוא רק להקשיב.
 

תחפושות כחינוך עקיף

 אנשי חינוך מייחסים לתחפושת השפעה חינוכית רחבה, שנמשכת מעבר לימי הפורים. הם מסבירים, כי התחפושת יוצרת הזדהות עמוקה של הילד עם הדמות אותה הוא מייצג. הכניסה לנעליה של הדמות, מעוררת הזדהות עם רגשותיה ומעודדת לחקות את התנהגותה.    

אם את רוצה להציע לילד שלך תחפושת ערכית, כזו שתבהיר לו שבבית שלנו מוקירים דמויות תורניות, דמויות שנותנות השראה לבחור בטוב - סופר שיין הכינו לך תחפושות שיעוררו בילד שלך רגשות חיוביים, מה שיכול להוביל אותו לחקות מעשים טובים.

תחפושות של פעם והיום

בסופר שיין תפגשי היצע מרשים של דמויות חז"ל: תחפושת מרשימה של רבי חנינה בן דוסא. תחפושת שכוללת חלוק מקסים, כובע מתאים וזוג תרנגולים עם סרט אדום. תחפושת כזו, יש סיכוי שתחזק את אהבת הזולת של הילד.

המגוון של סופר שיין מאפשר לך לחזק את עצמאותו של הילד ולהציע לו בחירה בין תחפושת קלאסית של חסיד או תחפושת חזן בימים הנוראים לבין תחפושת מרהיבה בסגנון של פעם: יוסף מוקיר שבת. תחפושת שכוללת בגד מושלם, כובע מרשים ודג ענק עם יהלום. תחפושת כזו יכולה לחזק אצל הילד את ההערכה והשאיפה למסירות נפש לשמירת מצוות.

לפעמים הילד שלך רוצה להתחפש למשהו שיפתור לו דברים בהווה...

פורים והמסיבות שלפניו - יכולים להיות ההזדמנות של הילד שלך לפתור לעצמו דברים שלא נעימים לו כרגע. אולי קוסם לו להיות הנגיד המקומי שתורם את ארון הקודש המפואר? תני לו ליהנות מתחפושת של מיליונר, לחבוש כובע מהודר ולהסתובב עם חבילות של דולרים. התחפושות לא כוללת מכנס, כי את יכולה להשתמש בכל מכנס רגיל של הילד. חבל סתם להוציא כסף על פריט שאת לא חייבת אותו בתחפושת. ז'קט, לעומת זאת, לא בטוח שיש לכם בבית, וזאת הסיבה שהוא הלבוש בתחפושת הזאת. 
מה לגבי להיות קוזק בביגוד מפואר, כזה שמבצע ריקוד מדהים בחתונות אדמו"ריות רבות רושם? אולי הילד שלך עם ביטחון עצמי נמוך, והוא חלש ושקט, וזו ההזדמנות לפרגן לו להרגיש קצת על הבמה, ולמשוך תשומת לב? 
הכנו לך מגוון תחפושות קוזקים: 

פה יש לך תחפושת  קוזק עם ווסט מפואר
זו תחפושת של קוזק או גנרל בצבע שחור

כאן אפשר למצוא תחפושת קוזק עם ווסט בצבע בורדו
ומה לגבי תחפושת של גנרל רויאל
תחפושת של גנרל אדום? 

תבחרי לך מה שמתאים לילד שלך, ותוכלי להזמין משלוח עד הבית בלחיצה פה.
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)