תחפושות מקוריות

תחפושות מקוריות - כי בפורים הכל מקורי

אין זה משנה איזו תחפושת נבחר לחג פורים, תמיד נראה מדליקים, משעשעים ומצחיקים בכל תחפושת, וזה הכיף של חג הפורים שהכל מקורי ויוצא דופן. גם אם נראה ילד מחופש לחייל או לשוטר זה תמיד יראה לנו מתוק כל כך ויעלה חיוך על שפתינו, וגם התחפושות שהבנות אוהבות יותר כל תחפושות הפיות, הנסיכות והמלכות עם השרביטים והכתרים, גם כאן המתיקות פשוט כובשת והחיוך מהשפתיים לא יורד. אז חג פורים הוא אכן חג של חיוכים ושמחה גדולה ובחירת התחפושת עושה אותו רק שמח יותר ומדליק.

תחפושות מקוריות - אין סוף אפשרויות

תחפושות אפשר כיום לקנות בכל נושא, עם אין סוף אפשרויות, התחפושות המקוריות הפכו לרבות יותר ומאפשרות מגוון גדול של אפשרויות, וכל תחפושת יותר מקורית ומצחיקה מן האחרת. החג הצבעוני והתוסס הזה מאפשר להשתגע ללא גבולות עם מבחר ענקי של תחפושות מגוונות בכל נושא שרק תעלו על דעתכם. מעבר למנהג העיקרי שכולם מכירים להתחפש בפורים, נהוג לערוך משתה פורים, לקרוא במגילת אסתר, להרעיש ברעשנים בבית הכסת, וכן לתת צדקה ולחלק משלוחי מנות כחלק מהעוצמה של השמחה הגדולה.
אולם תחפושות מקוריות יהיו תמיד מוקד לחדשנות ולציפייה. 

תחפושות מקוריות - לא רק לילדים

את מגוון התחפושות לפורים ניתן יהיה לראות גם במנהג לקיים את תהלוכות עד דלא ידע המרהיבות בכל הערים המרכזיות ברחבי הארץ, ובמיוחד מפורסמת תהלוכת התחפושות בעד דלא ידע שנערכת בירושלים. ילדים ומבוגרים כאחד נוכחים בתהלוכה אם כמשתתפים שמחופשים במגוון גדול של תחפושות מקסימות, בדרך כלל על פי נושאים שונים, ואם כצופים ילדים והוריהם מגיעים גם הם לתהלוכות מחופשים ונהנים מכל רגע. ההכנות לקראת מופעי העד דלא ידע נמשכות זמן רב ומלוות בהשקעה גדולה בציוד ובארגון ומזכירות קרנבלים של ממש מרחבי העולם.

השמחה בחג הפורים נמשכת עם כל המנהגים של החג כמו מתן צדקה, עריכת סעודה בדומה למשתה שנערך במגילה וכן כדי לחגוג את ביטול הגזירה, כאשר המן הרשע ביקש להשמיד את כל העם היהודי בממלכתו של המלך אחשוורוש, אך משימתו סוכלה, לבסוף הוא נתלה והגזירה הרעה הפכה לשמחה גדולה, המקרה הזה של נהפוך הוא יצר את מנהג התחפושות, בהם כולם הופכים להיות אנשים אחרים באמצעות תחפושות מצחיקות ומרהיבות. גם מנהג קריאת המגילה בבתי הכנסת מלווה בלבישת תחפושות בעיקר של הילדים, בזמן קריאת המגילה מרעישים ברעשנים למשמע קריאת שמו של המן הרשע, ופוצחים בריקודים ובשירים עם סיום קריאת המגילה ואף במהלכה. אין ספק שחג פורים הוא חג מקסים ולא רק התחפושות שניתן להתחפש בהן הן מקוריות, אלא גם החג עצמו על הסיפור השמח והמנהגים השמחים שבו, ועד שיש פורים אחד בשנה מומלץ לא לפספס את החג המקורי ולהתחיל לחפש תחפושת מדליקה ומצחיקה במיוחד שתשעשע אתכם ואת הסובבים.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)