איך לבחור תחפושות?

עם הפורים מגיעה ההתרגשות. אחרי שנים רבות שבהן אנחנו היינו ילדים ועמלנו על התחפושות של עצמנו, הגיע תורם של הילדים שלנו להתרגש. למרות שקיימות כיום תחפושות מוכנות בחנויות, כאלה שהמבוגרים היו יכולים רק לחלום עליהן בילדותם, עדיין אפשר למצוא ולהמציא תחפושות מעניינות ומקוריות, רעיונות שאיש לא חשב עליהם קודם.

בחירת תחפושות מקוריות לפורים היא לא מסובכת כמו שנהוג לחשוב, אבל היא כן מצריכה השקעה של זמן וסבלנות מצד ההורים. לא רק זאת, עלינו להיות יצירתיים ולשבת עם הילדים לחשוב על התחפושת היעילה והיפה ביותר, כזו שהם עצמם ממש יאהבו. הבחירה המשותפת בתחפושות מקוריות לפורים תאפשר לכל המשפחה להביע את רעיונותיה ואת דעותיה, לקחת חלק פעיל בתהליך וכך – ליצור את התחפושת שאיש לא ישכח במשפחה ובקרב החברים. אז איך עושים את זה?

 

הקדישו די זמן לחיפוש וחשיבה

הימנעו מהגעה לרגע האחרון כדי לקבל החלטה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מעניקים לעצמכם את האפשרות הטובה ביותר לאיתור התחפושת שעליה לא תצטערו למשך זמן רב, אל תחכו לרגע האחרון. באופן זה, תוכלו להחליט ואפילו להתחרט, לבדוק אפשרויות שונות, להזמין תחפושת משותפת לבן ולבת, כמו תחפושת של תימני לילד ותחפושות של תימניה לילדה או ללכת על תחפושת מעולמות רחוקים כמו תחפושת הולנדית לילדה או תחפושת קברניט אוניה לילד. 

אם הילדים כבר הגיעו לגיל שאפשר לשאול אותם למה הם רוצים להתחפש, אפשר לקבל אתם החלטה משותפת על ידי התרשמות מהרעיונות השונים.

 

תנו לעצמכם חופש מחשבה

אל תפחדו לחשוב, אל תפחדו להביע רעיונות ולכו הכי רחוק עם כל האפשרויות שעולות בראש שלכם.

גם אם יש לילד חלומות מופרכים, כאלה שאי אפשר שיקרו בחיים האמיתיים, פורים והמסיבות שלפניו זו ההזדמנות לתת לילד להגשים את החלום בתחפושת של רבי, למשל, ולקבל את כל תשומת הלב.

 

הגדירו גבולות

לא פחות משחשוב להגדיר מה אתם כן רוצים, חשוב להגדיר מה אתם לא מוכנים לעשות. אולי תחפושת של דוור היא לא ממש בתקציב שלך למרות שהילד ממש רוצה, ותהיה לך אפשרות להרגיע אותו במה שבמבצע כמו תחפושת של דוד המלך בצבע אדום?

החליטו מראש כמה אתם מוכנים להשקיע ומה אתם לא מוכנים להשקיע והחשוב מכל – שימו חיוך ונצלו את ההתעסקות בתחפושות כדי להיזכר שקיבלנו את יכולת הדמיון כדי להשתחרר קצת מדי פעם. לא הכל צריך להיות רציני וכבד. אפשר לחייך, אפשר ליהנות ובעיקר להודות על הילדים הנפלאים האלה שכל כך קל לעשות אותם מאושרים.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)