תחפושות מקוריות לפורים

תחפושות מקוריות לפורים - להרגיש הכי מיוחדים

את הסיפור של חג הפורים כולם מכירים, וכולם ובמיוחד ילדים מחכים לחג המצחיק הזה בגלל התחפושות המרהיבות והמקוריות. להרגיש הכי מיוחדים עם תחפושות זה מדליק ומהנה, גורם לילדים להשתעשע, רק להשתובב ולצחוק. להרגיש חג שהשמחה בו כפולה ומכופלת והמנהגים בו מצחיקים ומשעשעים, זה תמיד כיף ובמיוחד לילדים.

תחפושות מקוריות לפורים - כל רגע של כיף

הסיפור של מגילת פורים יוצר את כל השמחה הגדולה של החג הזה, ונותן לכל רגע בו להיות רגע של כיף. סיפור מגילת אסתר מספר על המלך אחשוורוש שגירש את המלכה ושתי וחיפש מלכה חדשה, ומי שנבחרה הייתה אסתר היהודייה, שלא סיפרה כי היא יהודייה. היועץ הקרוב של המלך אחשוורוש המן הרשע שנא את מרדכי הדוד של אסתר כי הוא לא השתחווה בפניו, וכך החל לשנוא את כל היהודים והחליט להשמיד את כל היהודים בממלכה ולהשתלט על הרכוש שלהם. המלך אחשוורוש הסכים לעצתו המרושעת של המן, והוטל פור גורל מתי תצא הגזירה לפועל, בחודש אדר נקבע המועד אך אסתר המלכה התגייסה להושיע את בני עמה ולבטל את הגזירה הרעה. כך הפכה הגזירה מיום אסון ליום של שמחה, המן ועשרת בניו נתלו והמזימה שלהם לא הצליחה בסופו של דבר. כיוון שליהודים הייתה אורה ושמחה כמאמר הכתוב במגילה, נקבע מועד זה כיום של שמחה וחגיגות, יום שבו הכל נהפוך הוא ולכן המנהג להתחפש בתחפושות, כמו גם לערוך משתה, סעודה גדולה ושמחה וכן לעשות מצוות של שמחה- כמו לחלק מתנות לאביונים ולמסור משלוחי מנות איש לרעהו.

 

תחפושות מקוריות לפורים - תחפושות מרהיבות ומיוחדות

היום המגוון של התחפושות בהן ניתן להתחפש הפך להיות ענקי ומקורי הרבה יותר, אם בעבר ילדים התחפשו לתחפושות דומות כמו שוטר, רופא, חייל והבנות אהבו להתחפש לנסיכות ולמלכות, היום שוק התחפושות הפך לרחב הרבה יותר, כאשר ניתן למצוא תחפושת בכל נושא אפילו להתחפש לדברים מוזרים ונדירים, לנושאים מקוריים במיוחד כמו תחפושות של סדרות אהובות, דמויות מפורסמות, ואפילו ישנם מאות תחפושות המיועדות למבוגרים ולא רק לילדים. בנוסף למגוון הגדול מאד של תחפושות בשור, המגיעות בכל הנושאים הגדלים והצבעים, השוק כולל גם מגוון אין סופי של אביזרים בכל נושא, כך שגם אם לא מצאת את התחפושת שרצית על כל הלבוש וסט הביגוד, אפשר יהיה לבנות תחפושות שלמות מאביזרים בלבד. אם נרצה להתחפש לאיש קשיש למשל נצטרך להדביק שפם מתאים ולהוסיף כמה אביזרים מתאימים כמו כובע מיושן, מקל סבא, שלייקס וכדומה. אם מעוניינים להתחפש לפיה מספיק גם להיעזר באביזרים כמו כנפיים ושרביט מתאים, כתר נוצץ מתוך המבחר הענקי וכיוצא באלו. בכל נושא שתבחרו תמיד תוכלו למצוא את האביזר המתאים ולהרכיב לכם תחפושת מדליקה ומקורית משלכם.
מחפשים תחפושות מקוריות לפורים? בסופר שיין תמצאו את מה שאתם מחפשים. 

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)