תחפושות מקוריות ומיוחדות לפורים

כי תמיד כיף להתחפש

אומרים שאנחנו כל הזמן מתחפשים, אוהבים להסתיר את האמת או לברוח מהאמת ואז ההרגשה שהתחפשנו אולי לא תמיד נעימה לנו, אבל חג אחד באמת מאפשר לנו להתחפש בצורה פיזית של ממש, ואף להרגיש שתמיד כיף להתחפש, וזה יכול להיות אפילו משמח ומומלץ מאד. חג הפורים, והיום עם מגוון התחפושות המקוריות החג הזה הופך להיות רק מצחיק יותר ומקסים כל כך.
 

לילדים ולמבוגרים כאחד

כולנו אוהבים את עולם התיאטרליות ואומרים הרי שאצל שחקנים כל יום פורים, כי הם לובשים ופושטים תחפושות בכל יום וזו העבודה שלהם. כאשר אנחנו לובשים תחפושת מצחיקה אנחנו למעשה חוזרים להיות ילדים קטנים ולהתחבר למקומות יותר אמיתיים שלנו, וזה פשוט כיף לא רק לילדים אלא גם למבוגרים. זו ההזדמנות להפסיק להיות רציניים וכבדים, הרי כל יום במהלך השנה כולה מבוגרים הם אנשים מספיק רציניים ומודאגים ששוכחים פשוט לעצור ליהנות ולחזור להרגיש ילדים משוחררים. אז הנה מגיע החג הזה פעם בשנה שמאפשר לכל מבוגר לחזור ולהתחבר לילד שבתוכו ולילד שהיה. מבלי להתבייש או להתנצל חג הפורים תורם הרבה לשמחה ולהרגשה הטובה, זו ההזדמנות למצוא תחפושת אהובה או נושא שתמיד רציתם להתחפש אליו ואפילו להגשים חלום קטן, הגיע הזמן להתחיל להתכונן לפורים ולחפש תחפושת מקסימה ולא רק לחשוב למה הילדים יתחפשו השנה.
 

חג שאהוב על כולם

לא רק ילדים אוהבים להתחפש ומתחברים בקלות לחג הזה כי הוא מתאים לאופי שלהם- להשתובב לעשות שטויות, לשחק עם שרביט, כובעים אקדחים או מסיכות, להתאפר ופשוט לצחוק ולהיות שמחים ומאושרים, גם מבוגרים אוהבים את זה והחג הזה מתאים גם להם. אז תתחילו להסתובב בין החנויות והפעם תחפשו גם תחפושת לעצמכם, תיהנו מכל האווירה הקרנבל ברחובות, בחנויות ובדוכנים. תתחילו לחייך לכל עבר ואפילו תארגנו מסיבה משפחתית עם הקרובים או החברים, כי כידוע אחת המצוות של החג היא גם עריכת סעודת משתה, ומה יהיה יותר טוב מאשר להתחפש במהלך הסעודה ולבקש גם מכל המוזמנים להגיע בתחפושות בלבד? תהיו בטוחים שאת הערב המקסים והמצחיק הזה לא תשכחו עוד זמן רב. חג הפורים הוא חג שפשוט אהוב על כולם וכובש את כולם ולא רק את הילדים, במשפחות רבות מנהג התחפושות חל גם אצל המבוגרים באופן קבוע וכן נערכות מסיבות תחפושות ברחבי העיר במועדונים, בישובים הקהילתיים, בקיבוצים ובמושבים, לא נשכח גם את תהלוכות העד דלא ידע שנערכות במרכזי ערים בכל רחבי הארץ, ואפילו נערכות בערים רבות מסיבות תחפושות עם פרסים מושקעים. אז זו ההזדמנות להתחיל ליהנות מחג הפורים גם כמבוגרים, להפסיק להתבייש או להיות כבדים, ולא לחשוב רק שהחג הזה הוא בעיקר חג של ילדים.
 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)