תחפושות מקוריות לפורים

כי תמיד כיף להתחפש

פורים הוא חג מקורי בפני עצמו זו עובדה, וזה לא משנה באיזו תחפושת תרצו להתחפש בחג הפורים, עצם התחפושת כבר היא מקורית, מצחיקה בולטת ואי אפשר יהיה להתעלם ממנה. אנחנו תמיד נהיה מצחיקים במיוחד ומדליקים עם תחפושת, אם כמבוגרים ובוודאי הילדים המתוקים יהיו מתוקים עוד יותר לבושים במגוון גדול של תחפושות מצחיקות.
 

חבל שלא כל יום פורים

החג שבו מצווים להיות שמחים, להתחפש לערוך משתה וגם לעסוק במצוות של חלוקת צדקה ומשלוחי מנות, הוא חג שהתחפושות רק מוסיפות לו עוד מקוריות ועוד שמחה גדולה. גם אם אלו התחפושות שכולנו מכירים וכבר רגילים לראות, וגם ילדים לרוב אוהבים לבחור אותן התחפושות של חיילים, שוטרים, כבאים או תחפושות של נסיכות, פיות ומלכות, בכל שנה נוסף עוד מגוון גדול ומקורי יותר של תחפושות ואפילו נוצרו כבר שנים רבות תחפושות למבוגרים.
 

מגוון גדול של אפשרויות

החגיגות במהלך חג פורים נמשכות ימים שלמים, והמסיבה הפרטית עם התחפושת הפרטית נמשכת גם בתהלוכות העד לא ידע בהן מציגים תהלוכות מרהיבות של תחפושות ומיצגי ענק. כל השמחה בחג הזה עצומה כל כך ונמשכת עם מנהגים יפים כמו נתינת צדקה, עריכת משתה סעודה כמו המשתה שערך אחשוורוש במגילה, וכמובן הכל קורה בשילוב של תחפושות מגוונות ואווירה חגיגית ושלמה של קרנבל אחד גדול. תמיד אפשר גם למצוא מעבר לתחפושות הקלאסיות והמקובלות, מגוון ענקי של תחפושות מקוריות ומוזרות יותר, כמו תחפושות הקשורות בנושא של סדרה אהובה, סלב או דמות אהובה, יש כאלו שבוחרים להתחפש לססטיק ובן אל, השנה הטרנד שתפס תאוצה הוא הצפייה בסדרה בית הנייר, שם השודדים מחופשים בעצמם עם מסיכות מצחיקות, וכיוון שקהל הצופים אהב מאד את הסדרה והיא זכתה לפופולאריות גדולה, המסכות והלבוש של השודדים נכנס לשוק התחפושות ונמכר בכמויות גדולות.

אז בין אם תבחרו לעצמכם או לילדים תחפושת סטנדרטית של שוטר, חייל, מלך או נסיכה מסרט מצויר מפורסם, לא תוכלו להישאר אדישים אל מול החג המקסים והמצחיק הזה, כי לבישת התחפושת כבר תכניס אתכם לאווירה של קרנבל מצחיק, כבר שלובשים מסיכה או תחפושת עולה חיוך ענק על השפתיים שלנו, ואנחנו כבר מרגישים את השמחה חזק באוויר.זו הסיבה בגלל החג הפך לאהוב על כולם, חג משמח ומבדח כמאמר השיר אותו כולם אוהבים ומחכים לו.

בנוסף המגוון הגדול מאד של תחפושות מאפשר כיום גם למבוגרים להתחפש ולא להתבייש, אפשר לארגן משתה ומסיבה ולשמוח עד דלא ידע, להגשים איזה חלום קטן שתמיד רציתם בדמות של תחפושת מקורית, כי אם אי אפשר להתחפש כל יום בשנה לפחות שאפשר יהיה להתחפש וליהנות מחג מקורי פעם בשנה, ולא לפספס חג כל כך שמח ומדליק.

 
שימו לב ! מיקומינו בדרום הארץ וכתבתינו באשדוד ראה באתר ומכאן מתבצעים המשלוחים.

משלוחים
אנו נותנים לכם כמה אופציות למשלוח כאשר דואר ישראל נותן 2 אופציות שהם:
דואר רשום-30 ש"חוניתן לבצע כאשר ההזמנה מתבצעת מוקדם,קחו בחשבון מספיק זמן בין 5-10 יום.
דואר שליחים תוך 24 שע' מלבד מקומות מרוחקים אפשר לברר באתר הדואר.וזה בד"כ בעלות 50 ₪
משלוח ע"י שליח/חברה אחרת תלוי באיזור מגוריכם:
איזור המרכז: בני ברק,בת ים,חולון,תל אביב,רמת גן,פתח תקווה,אלעד,ברכפלד,,ביתר ,בית-שמש וירושלים-המחירים נעים בין 35-45 ₪ תלוי בגוף המבצע
איזור הצפון –בסביבות ה50 ש"ח
ניתן לברר טלפונית לפני ביצוע ההזמנה או שיהיה עדכון יותר מפורט.
היות והמוצר הינו עונתי לא ניתן להחזירו כלל אלא להחליף מידה/דגם באופן עצמאי במקום או באחת מנקודות המכירה ברחבי הארץ (עיינו במוקדי המכירות)
מומלץ לבדוק את המידות לפני הרכישה,המידות הם כמו המידות שאתם קונים בגדים בחנות(נשתדל לצרף טבלת מידות לכל דגם ככל שזה יתאפשר לנו,ואפשר גם להתיעץ טלפונית-יתכן עומס רב קרוב למועד המסיבות)
לנוחיותכם,כשאתם נכנסים לבחירת מוצר יש לכם צילום קדמי,גב וצד,מידות וצבעים כדי שתוכלו לעיין היטיב במוצר מכל צדדיו ולהגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם.

יש אפשרות להזמין ולבוא לאסוף באופן עצמאי בכתובתינו.הוראות כביסה
התחפושות הינם כביסים במכונה ,הקפידו על:30 מעלות מכונה קצרה ועדינה, להפריד צבעים,לא להשרות בשום חומר מלבין/משרה,לא ליבש במכונת יבוש וחובה להוריד חישוקים ,קישוטים נוצות וכד' לפני הכביסה,עדיף לתלות על קולב במקום מוצל בתוך הבית.
הכובעים למיניהם אינם כביסים במכונה אפשר לנקות עם מגבון ניקוי מתאים.
טול של כלה לשטוף עם מעט שמפו ביד, לנער ולתלות על קולב בעמידה,לא לגהץ-אלא רק עם הקיטור במרחק 15 ס"מ מהטול.

הטיפ שלי
כפתורים למיניהם ושרשראות מומלץ לחזק בתפירה ידנית עם חוט כפול ,לפני לבישה ראשונה מקסימום לפני הכביסה.

טיפ נוסף
לרוכשות שמלות מקסי כמו כלה נסיכה וכו'-לא לקנות ארוך מידי הילדה תדרך בעצמה על השמלה ותהרוס אותה עדיף שיראו נעליים מציצות מאשר שמלה משופשפת ושחורה וקרועה למטה, זה גם יותר נוח לילדות הקטנות.(הם בכל זאת לא כלות באמת)